购买 FGH4L50T65MQDC50 | FGH4L50T65MQDC50数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
FGH4L50T65MQDC50
FGH4L50T65MQDC50
FGH4L50T65MQDC50
仅供参考
零件编号 FGH4L50T65MQDC50
制造商 onsemi
描述 IGBT FIELD STOP 650V 100A TO247
送货服务
FGH4L50T65MQDC50参数
系列-
IGBT类型Field Stop
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)650 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)100 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)200 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic1.8V @ 15V, 50A
力量 - 最大246 W
开关能量240µJ (on), 310µJ (off)
输入类型Standard
门电荷102 nC
Td(开/关)@ 25°C27ns/181ns
测试条件400V, 25A, 15Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)-
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-247-4
供应商设备包TO-247-4L
FGH4L50T65MQDC50 Packaging
Insepction
FGH4L50T65MQDC50 FAQ
  • 1. How to order FGH4L50T65MQDC50 on Heisener?
  • 3. Are the FGH4L50T65MQDC50 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of FGH4L50T65MQDC50?
FGH4L50T65MQDC50 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。