购买 FGAF30S65AQ | FGAF30S65AQ数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
FGAF30S65AQ
FGAF30S65AQ
FGAF30S65AQ
仅供参考
零件编号 FGAF30S65AQ
制造商 onsemi
描述 IGBT 650V 30A TO-3PF
送货服务
FGAF30S65AQ参数
制造商onsemi
类别分立半导体产品 - 晶体管 - UGBT,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
IGBT类型Trench Field Stop
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)650 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)60 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)90 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2.1V @ 15V, 30A
力量 - 最大83 W
开关能量515µJ (on), 140µJ (off)
输入类型Standard
门电荷58 nC
Td(开/关)@ 25°C18ns/92ns
测试条件400V, 15A, 13Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)267 ns
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-3P-3 Full Pack
供应商设备包TO-3PF-3
FGAF30S65AQ Packaging
Insepction
FGAF30S65AQ FAQ
  • 1. How to order FGAF30S65AQ on Heisener?
  • 3. Are the FGAF30S65AQ price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of FGAF30S65AQ?
FGAF30S65AQ 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。