购买 FGA25S125P-SN00337 | FGA25S125P-SN00337数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
FGA25S125P-SN00337
FGA25S125P-SN00337
FGA25S125P-SN00337
仅供参考
制造商 Fairchild Semiconductor
描述 INSULATED GATE BIPOLAR TRANSISTO
送货服务
FGA25S125P-SN00337参数
系列-
IGBT类型Trench Field Stop
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)1250 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)50 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)75 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2.35V @ 15V, 25A
力量 - 最大250 W
开关能量1.09mJ (on), 580µJ (off)
输入类型Standard
门电荷204 nC
Td(开/关)@ 25°C24ns/502ns
测试条件600V, 25A, 10Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)-
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
供应商设备包TO-3PN
FGA25S125P-SN00337 Packaging
Insepction
FGA25S125P-SN00337 FAQ
  • 1. How to order FGA25S125P-SN00337 on Heisener?
  • 3. Are the FGA25S125P-SN00337 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of FGA25S125P-SN00337?
FGA25S125P-SN00337 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。