购买 FERD60H100CGY-TR | FERD60H100CGY-TR数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
FERD60H100CGY-TR
FERD60H100CGY-TR
FERD60H100CGY-TR
仅供参考
零件编号 FERD60H100CGY-TR
制造商 STMicroelectronics
描述 DIODE ARRAY FERD 100V 30A D2PAK
送货服务
FERD60H100CGY-TR参数
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)30A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If850 mV @ 30 A
速度No Recovery Time > 500mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr60 µA @ 100 V
工作温度 - 结-40°C ~ 175°C
安装类型Surface Mount
包/箱TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
供应商设备包D2PAK
FERD60H100CGY-TR Packaging
Insepction
FERD60H100CGY-TR FAQ
  • 1. How to order FERD60H100CGY-TR on Heisener?
  • 3. Are the FERD60H100CGY-TR price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of FERD60H100CGY-TR?
FERD60H100CGY-TR 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。