购买 FERD40L60CTS | FERD40L60CTS数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
FERD40L60CTS
FERD40L60CTS
FERD40L60CTS
仅供参考
零件编号 FERD40L60CTS
制造商 STMicroelectronics
描述 DIODE ARRAY FERD 60V 20A TO220
送货服务
FERD40L60CTS参数
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)60 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)20A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If545 mV @ 20 A
速度No Recovery Time > 500mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr1.1 mA @ 60 V
工作温度 - 结150°C (Max)
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3
供应商设备包TO-220
FERD40L60CTS Packaging
Insepction
FERD40L60CTS FAQ
  • 1. How to order FERD40L60CTS on Heisener?
  • 3. Are the FERD40L60CTS price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of FERD40L60CTS?
FERD40L60CTS 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。