购买 FDF25CA120 | FDF25CA120数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
FDF25CA120
FDF25CA120
FDF25CA120
仅供参考
零件编号 FDF25CA120
制造商 SanRex Corporation
描述 DIODE MODULE 1200V 25A
送货服务
FDF25CA120参数
制造商SanRex Corporation
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Single Phase
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)1.2 kV
电流 - 平均整流(Io)25 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.8 V @ 25 A
电流 - 反向泄漏@Vr2 mA @ 1200 V
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
供应商设备包-
FDF25CA120 Packaging
Insepction
FDF25CA120 FAQ
  • 1. How to order FDF25CA120 on Heisener?
  • 3. Are the FDF25CA120 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of FDF25CA120?
FDF25CA120 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。