购买 FBS-GAM01-P-R50 | FBS-GAM01-P-R50数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
FBS-GAM01-P-R50
FBS-GAM01-P-R50
FBS-GAM01-P-R50
仅供参考
零件编号 FBS-GAM01-P-R50
制造商 EPC Space, LLC
描述 GAN 50V 10A LOW SIDE DRVR 9SMT
数据表
封装 -
ECAD
库存 75 piece(s)
送货服务
FBS-GAM01-P-R50参数
制造商EPC Space, LLC
类别集成电路(IC) - PMIC - 配电开关,负载驱动器
封装-
ECAD
系列eGaN®
开关类型General Purpose
输出数量2
比率 - 输入:输出1:1
输出配置Low Side
输出类型P-Channel
接口-
电压 - 负载100V
电压 - 电源(Vcc / Vdd)5V ~ 50V
电流 - 输出(最大)20A
Rds On(Typ)10mOhm
输入类型Non-Inverting
特征Power Good
故障保护-
工作温度-55°C ~ 110°C
包/箱9-SMD Module
供应商设备包-
FBS-GAM01-P-R50 Packaging
Insepction
FBS-GAM01-P-R50 FAQ
  • 1. How to order FBS-GAM01-P-R50 on Heisener?
  • 3. Are the FBS-GAM01-P-R50 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of FBS-GAM01-P-R50?
FBS-GAM01-P-R50 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。