购买 FBS-GAM01-P-R100 | FBS-GAM01-P-R100数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
FBS-GAM01-P-R100
FBS-GAM01-P-R100
FBS-GAM01-P-R100
仅供参考
零件编号 FBS-GAM01-P-R100
制造商 EPC Space, LLC
描述 100V 5A SINGLE LOW SIDE DRIVER
送货服务
FBS-GAM01-P-R100参数
制造商EPC Space, LLC
类别集成电路(IC) - PMIC - 配电开关,负载驱动器
封装-
ECAD
系列eGaN®
开关类型General Purpose
输出数量1
比率 - 输入:输出1:1
输出配置Low Side
输出类型N-Channel
接口-
电压 - 负载200V
电压 - 电源(Vcc / Vdd)4.5V ~ 5.5V
电流 - 输出(最大)12A
Rds On(Typ)22mOhm
输入类型Non-Inverting
特征-
故障保护Over Voltage, UVLO
工作温度-55°C ~ 110°C
包/箱9-SMD Module
供应商设备包-
FBS-GAM01-P-R100 Packaging
Insepction
FBS-GAM01-P-R100 FAQ
  • 1. How to order FBS-GAM01-P-R100 on Heisener?
  • 3. Are the FBS-GAM01-P-R100 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of FBS-GAM01-P-R100?
FBS-GAM01-P-R100 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。