购买 FAN5701UMP30X-ON | FAN5701UMP30X-ON数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
FAN5701UMP30X-ON
FAN5701UMP30X-ON
FAN5701UMP30X-ON
仅供参考
零件编号 FAN5701UMP30X-ON
制造商 onsemi
描述 IC LED DRV RGLTR PWM 30MA 16UMLP
送货服务
FAN5701UMP30X-ON参数
制造商onsemi
类别集成电路(IC) - PMIC - LED 驱动器
封装-
ECAD
系列-
类型DC DC Regulator
拓扑Switched Capacitor (Charge Pump)
内部开关Yes
输出数量6
电压 - 电源(最小)2.7V
电压 - 电源(最大)5.5V
电压 - 输出-
电流 - 输出/通道30mA
频率1.2MHz
调光PWM
应用Backlight
工作温度-40°C ~ 85°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱16-UFQFN Exposed Pad
供应商设备包16-UMLP (3x3)
FAN5701UMP30X-ON Packaging
Insepction
FAN5701UMP30X-ON FAQ
  • 1. How to order FAN5701UMP30X-ON on Heisener?
  • 3. Are the FAN5701UMP30X-ON price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of FAN5701UMP30X-ON?
FAN5701UMP30X-ON 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。