购买 ETT630N18P60XPSA1 | ETT630N18P60XPSA1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
ETT630N18P60XPSA1
ETT630N18P60XPSA1
ETT630N18P60XPSA1
仅供参考
零件编号 ETT630N18P60XPSA1
制造商 Infineon Technologies
描述 THYR / DIODE MODULE DK
送货服务
ETT630N18P60XPSA1参数
ECAD
系列TT
结构体Series Connection - All SCRs
SCR数量,二极管2 SCRs
电压 - 关闭状态1.8 kV
电流 - 开状态(It(AV))(Max)628 A
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)700 A
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)2 V
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)250 mA
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)20000A @ 50Hz
电流 - 保持(Ih)(最大)300 mA
工作温度135°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
ETT630N18P60XPSA1 Packaging
Insepction
ETT630N18P60XPSA1 FAQ
  • 1. How to order ETT630N18P60XPSA1 on Heisener?
  • 3. Are the ETT630N18P60XPSA1 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of ETT630N18P60XPSA1?
ETT630N18P60XPSA1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。