购买 DST8100S-A | DST8100S-A数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DST8100S-A
DST8100S-A
DST8100S-A
仅供参考
零件编号 DST8100S-A
制造商 Littelfuse Inc.
描述 DIODE SCHOTTKY 100V 8A TO277B
送货服务
DST8100S-A参数
制造商Littelfuse Inc.
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)8A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If680 mV @ 8 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr70 µA @ 100 V
电容@ Vr,F542pF @ 5V, 1MHz
安装类型Surface Mount
包/箱TO-277, 3-PowerDFN
供应商设备包TO-277B
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
DST8100S-A Packaging
Insepction
DST8100S-A FAQ
  • 1. How to order DST8100S-A on Heisener?
  • 3. Are the DST8100S-A price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DST8100S-A?
DST8100S-A 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。