购买 DSEI25-06AS-TRL | DSEI25-06AS-TRL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DSEI25-06AS-TRL
DSEI25-06AS-TRL
DSEI25-06AS-TRL
仅供参考
零件编号 DSEI25-06AS-TRL
制造商 IXYS
描述 DIODE GEN PURP 600V 25A TO263
送货服务
DSEI25-06AS-TRL参数
制造商IXYS
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)600 V
电流 - 平均整流(Io)25A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.31 V @ 25 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)50 ns
电流 - 反向泄漏@Vr100 µA @ 600 V
电容@ Vr,F20pF @ 400V, 1MHz
安装类型Surface Mount
包/箱TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
供应商设备包TO-263 (D2PAK)
工作温度 - 结-40°C ~ 150°C
DSEI25-06AS-TRL Packaging
Insepction
DSEI25-06AS-TRL FAQ
  • 1. How to order DSEI25-06AS-TRL on Heisener?
  • 3. Are the DSEI25-06AS-TRL price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DSEI25-06AS-TRL?
DSEI25-06AS-TRL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。