购买 DSA120X200LB-TUB | DSA120X200LB-TUB数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DSA120X200LB-TUB
DSA120X200LB-TUB
DSA120X200LB-TUB
仅供参考
零件编号 DSA120X200LB-TUB
制造商 IXYS
描述 DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V SMPD
送货服务
DSA120X200LB-TUB参数
ECAD
系列-
二极管配置2 Independent
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)200 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)65A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If980 mV @ 60 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr1 mA @ 200 V
工作温度 - 结-55°C ~ 175°C
安装类型Surface Mount
包/箱9-SMD Module
供应商设备包ISOPLUS-SMPD™.B
DSA120X200LB-TUB Packaging
Insepction
DSA120X200LB-TUB FAQ
  • 1. How to order DSA120X200LB-TUB on Heisener?
  • 3. Are the DSA120X200LB-TUB price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DSA120X200LB-TUB?
DSA120X200LB-TUB 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。