购买 DSA10C150UC-TRL | DSA10C150UC-TRL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DSA10C150UC-TRL
DSA10C150UC-TRL
DSA10C150UC-TRL
仅供参考
零件编号 DSA10C150UC-TRL
制造商 IXYS
描述 DIODE ARR SCHOTT 150V 5A TO252AA
送货服务
DSA10C150UC-TRL参数
制造商IXYS
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列DSA10C150UC
二极管配置1 Pair Common Cathode
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)150 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)5A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If860 mV @ 5 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr100 µA @ 150 V
工作温度 - 结-55°C ~ 175°C
安装类型Surface Mount
包/箱TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
供应商设备包TO-252AA
DSA10C150UC-TRL Packaging
Insepction
DSA10C150UC-TRL FAQ
  • 1. How to order DSA10C150UC-TRL on Heisener?
  • 3. Are the DSA10C150UC-TRL price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DSA10C150UC-TRL?
DSA10C150UC-TRL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。