购买 DFLZ62-TP | DFLZ62-TP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DFLZ62-TP
DFLZ62-TP
DFLZ62-TP
仅供参考
零件编号 DFLZ62-TP
制造商 Micro Commercial Co
描述 DIODE ZENER 62V 1W SOD123FL
送货服务
DFLZ62-TP参数
制造商Micro Commercial Co
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)62 V
公差±5%
力量 - 最大1 W
阻抗(最大值)(Zzt)125 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr5 µA @ 47.1 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.2 V @ 200 mA
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123F
供应商设备包SOD-123FL
DFLZ62-TP Packaging
Insepction
DFLZ62-TP FAQ
  • 1. How to order DFLZ62-TP on Heisener?
  • 3. Are the DFLZ62-TP price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DFLZ62-TP?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DFLZ62-TP.
DFLZ62-TP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。