购买 DFA75BA80 | DFA75BA80数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DFA75BA80
DFA75BA80
DFA75BA80
仅供参考
零件编号 DFA75BA80
制造商 SanRex Corporation
描述 DIODE MODULE 800V 75A
送货服务
DFA75BA80参数
制造商SanRex Corporation
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - SCR - 模块
封装-
ECAD
系列-
结构体Bridge, 3-Phase - SCRs/Diodes
SCR数量,二极管1 SCR, 6 Diodes
电压 - 关闭状态800 V
电流 - 开状态(It(AV))(Max)75 A
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)-
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)3 V
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)70 mA
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)910A, 1000A
电流 - 保持(Ih)(最大)-
工作温度-40°C ~ 135°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
DFA75BA80 Packaging
Insepction
DFA75BA80 FAQ
  • 1. How to order DFA75BA80 on Heisener?
  • 3. Are the DFA75BA80 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DFA75BA80?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DFA75BA80.
DFA75BA80 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。