购买 DFA50BA80 | DFA50BA80数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DFA50BA80
DFA50BA80
DFA50BA80
仅供参考
零件编号 DFA50BA80
制造商 SanRex Corporation
描述 DIODE MODULE 800V 50A
送货服务
DFA50BA80参数
制造商SanRex Corporation
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - SCR - 模块
封装-
ECAD
系列-
结构体Bridge, 3-Phase - SCRs/Diodes
SCR数量,二极管1 SCR, 6 Diodes
电压 - 关闭状态800 V
电流 - 开状态(It(AV))(Max)50 A
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)-
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)3 V
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)70 mA
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)730A, 800A
电流 - 保持(Ih)(最大)-
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
DFA50BA80 Packaging
Insepction
DFA50BA80 FAQ
  • 1. How to order DFA50BA80 on Heisener?
  • 3. Are the DFA50BA80 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DFA50BA80?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DFA50BA80.
DFA50BA80 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。