购买 DFA150AA80 | DFA150AA80数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DFA150AA80
DFA150AA80
DFA150AA80
仅供参考
零件编号 DFA150AA80
制造商 SanRex Corporation
描述 DIODE MODULE 800V 150A
送货服务
DFA150AA80参数
SCR数量,二极管1 SCR, 6 Diodes
电压 - 关闭状态800 V
电流 - 开状态(It(AV))(Max)150 A
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)-
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)3 V
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)70 mA
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)1460A, 1600A
电流 - 保持(Ih)(最大)-
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
DFA150AA80 Packaging
Insepction
DFA150AA80 FAQ
  • 1. How to order DFA150AA80 on Heisener?
  • 3. Are the DFA150AA80 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DFA150AA80?
DFA150AA80 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。