购买 DF75LB160 | DF75LB160数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DF75LB160
DF75LB160
DF75LB160
仅供参考
零件编号 DF75LB160
制造商 SanRex Corporation
描述 DIODE MODULE 1600V 75A
送货服务
DF75LB160参数
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)1.6 kV
电流 - 平均整流(Io)75 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.3 V @ 75 A
电流 - 反向泄漏@Vr8 mA @ 1600 V
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
供应商设备包-
DF75LB160 Packaging
Insepction
DF75LB160 FAQ
  • 1. How to order DF75LB160 on Heisener?
  • 3. Are the DF75LB160 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DF75LB160?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DF75LB160.
DF75LB160 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。