购买 DF75BA80 | DF75BA80数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DF75BA80
DF75BA80
DF75BA80
仅供参考
零件编号 DF75BA80
制造商 SanRex Corporation
描述 DIODE MODULE 800V 75A
送货服务
DF75BA80参数
制造商SanRex Corporation
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Three Phase
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)800 V
电流 - 平均整流(Io)75 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.2 V @ 75 A
电流 - 反向泄漏@Vr10 mA @ 800 V
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
供应商设备包-
DF75BA80 Packaging
Insepction
DF75BA80 FAQ
  • 1. How to order DF75BA80 on Heisener?
  • 3. Are the DF75BA80 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DF75BA80?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DF75BA80.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as DF75BA80 pin diagram, DF75BA80 datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
DF75BA80 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。