购买 DF75AA160 | DF75AA160数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DF75AA160
DF75AA160
DF75AA160
仅供参考
零件编号 DF75AA160
制造商 SanRex Corporation
描述 DIOE MODULE 1600V 75A
送货服务
DF75AA160参数
制造商SanRex Corporation
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Three Phase
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)1.6 kV
电流 - 平均整流(Io)75 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.4 V @ 75 A
电流 - 反向泄漏@Vr10 mA @ 1600 V
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
供应商设备包-
DF75AA160 Packaging
Insepction
DF75AA160 FAQ
  • 1. How to order DF75AA160 on Heisener?
  • 3. Are the DF75AA160 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DF75AA160?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DF75AA160.
DF75AA160 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。