购买 DF60LB80 | DF60LB80数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DF60LB80
DF60LB80
DF60LB80
仅供参考
零件编号 DF60LB80
制造商 SanRex Corporation
描述 DIODE MODULE 800V 60A
送货服务
DF60LB80参数
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)800 V
电流 - 平均整流(Io)60 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.3 V @ 60 A
电流 - 反向泄漏@Vr8 mA @ 800 V
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
供应商设备包-
DF60LB80 Packaging
Insepction
DF60LB80 FAQ
  • 1. How to order DF60LB80 on Heisener?
  • 3. Are the DF60LB80 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DF60LB80?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DF60LB80.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as DF60LB80 pin diagram, DF60LB80 datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
DF60LB80 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。