购买 DF60LB160 | DF60LB160数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DF60LB160
DF60LB160
DF60LB160
仅供参考
零件编号 DF60LB160
制造商 SanRex Corporation
描述 DIODE MODULE 1600V 60A
送货服务
DF60LB160参数
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)1.6 kV
电流 - 平均整流(Io)60 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.3 V @ 60 A
电流 - 反向泄漏@Vr8 mA @ 1600 V
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
供应商设备包-
DF60LB160 Packaging
Insepction
DF60LB160 FAQ
  • 1. How to order DF60LB160 on Heisener?
  • 3. Are the DF60LB160 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DF60LB160?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DF60LB160.
DF60LB160 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。