购买 DF30NA80S | DF30NA80S数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DF30NA80S
DF30NA80S
DF30NA80S
仅供参考
零件编号 DF30NA80S
制造商 SanRex Corporation
描述 DIOE MODULE 800V 30A
送货服务
DF30NA80S参数
制造商SanRex Corporation
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Three Phase
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)800 V
电流 - 平均整流(Io)30 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.2 V @ 30 A
电流 - 反向泄漏@Vr5 mA @ 800 V
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱5-SIP Exposed Pad
供应商设备包5-SIP
DF30NA80S Packaging
Insepction
DF30NA80S FAQ
  • 1. How to order DF30NA80S on Heisener?
  • 3. Are the DF30NA80S price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DF30NA80S?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DF30NA80S.
DF30NA80S 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。