购买 DF20NA80S | DF20NA80S数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DF20NA80S
DF20NA80S
DF20NA80S
仅供参考
零件编号 DF20NA80S
制造商 SanRex Corporation
描述 DIODE MODULE 800V 20A
送货服务
DF20NA80S参数
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)800 V
电流 - 平均整流(Io)20 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.2 V @ 20 A
电流 - 反向泄漏@Vr4 mA @ 800 V
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
供应商设备包5-SIP
DF20NA80S Packaging
Insepction
DF20NA80S FAQ
  • 1. How to order DF20NA80S on Heisener?
  • 3. Are the DF20NA80S price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DF20NA80S?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DF20NA80S.
DF20NA80S 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。