购买 DF20NA80F1 | DF20NA80F1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DF20NA80F1
DF20NA80F1
DF20NA80F1
仅供参考
零件编号 DF20NA80F1
制造商 SanRex Corporation
描述 DIOE MODULE 800V 20A
送货服务
DF20NA80F1参数
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)800 V
电流 - 平均整流(Io)20 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.2 V @ 20 A
电流 - 反向泄漏@Vr4 mA @ 800 V
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
供应商设备包5-SIP
DF20NA80F1 Packaging
Insepction
DF20NA80F1 FAQ
  • 1. How to order DF20NA80F1 on Heisener?
  • 3. Are the DF20NA80F1 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DF20NA80F1?
DF20NA80F1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。