购买 DF200AB80 | DF200AB80数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DF200AB80
DF200AB80
DF200AB80
仅供参考
零件编号 DF200AB80
制造商 SanRex Corporation
描述 DIOE MODULE 800V 200A
送货服务
DF200AB80参数
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)800 V
电流 - 平均整流(Io)200 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.2 V @ 200 A
电流 - 反向泄漏@Vr20 mA @ 800 V
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
供应商设备包-
DF200AB80 Packaging
Insepction
DF200AB80 FAQ
  • 1. How to order DF200AB80 on Heisener?
  • 3. Are the DF200AB80 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DF200AB80?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DF200AB80.
DF200AB80 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。