购买 DF200AB160 | DF200AB160数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DF200AB160
DF200AB160
DF200AB160
仅供参考
零件编号 DF200AB160
制造商 SanRex Corporation
描述 DIOE MODULE 1600V 200A
送货服务
DF200AB160参数
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)1.6 kV
电流 - 平均整流(Io)200 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.2 V @ 200 A
电流 - 反向泄漏@Vr20 mA @ 1600 V
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
供应商设备包-
DF200AB160 Packaging
Insepction
DF200AB160 FAQ
  • 1. How to order DF200AB160 on Heisener?
  • 3. Are the DF200AB160 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DF200AB160?
DF200AB160 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。