购买 DF100LA160 | DF100LA160数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DF100LA160
DF100LA160
DF100LA160
仅供参考
零件编号 DF100LA160
制造商 SanRex Corporation
描述 DIODE MODULE 1600V 100A
送货服务
DF100LA160参数
制造商SanRex Corporation
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Three Phase
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)1.6 kV
电流 - 平均整流(Io)100 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.3 V @ 100 A
电流 - 反向泄漏@Vr12 mA @ 1600 V
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
供应商设备包-
DF100LA160 Packaging
Insepction
DF100LA160 FAQ
  • 1. How to order DF100LA160 on Heisener?
  • 3. Are the DF100LA160 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DF100LA160?
DF100LA160 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。