购买 D4015L56TP | D4015L56TP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
D4015L56TP
D4015L56TP
D4015L56TP
仅供参考
零件编号 D4015L56TP
制造商 Littelfuse Inc.
描述 DIODE GP 400V 9.5A ITO220AB
送货服务
D4015L56TP参数
制造商Littelfuse Inc.
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列Teccor®
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)400 V
电流 - 平均整流(Io)9.5A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.6 V @ 9.5 A
速度Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)4 µs
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 400 V
电容@ Vr,F-
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3 Isolated Tab
供应商设备包ITO-220AB
工作温度 - 结-40°C ~ 125°C
D4015L56TP Packaging
Insepction
D4015L56TP FAQ
  • 1. How to order D4015L56TP on Heisener?
  • 3. Are the D4015L56TP price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of D4015L56TP?
D4015L56TP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。