购买 D38999/26WJ29PA-LC | D38999/26WJ29PA-LC数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
D38999/26WJ29PA-LC
D38999/26WJ29PA-LC
D38999/26WJ29PA-LC
仅供参考
制造商 TE Connectivity Deutsch Connectors
描述 CONN PLUG HSG MALE 29POS INLINE
数据表
D38999/26WJ29PA-LC 数据表
送货服务
D38999/26WJ29PA-LC参数
类别连接器,互连器件 - 圆形连接器 - 外壳
封装-
ECAD
系列Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
连接器类型Plug Housing
类型For Male Pins
职位数29
外壳尺寸 - 插入25-29
外壳尺寸,MILJ
联系方式Crimp
联系尺寸16
安装类型Free Hanging (In-Line)
安装功能-
紧固类型Threaded
方向A
外壳材料Aluminum Alloy
壳完成Chromate over Cadmium
外壳颜色Olive Drab
入侵保护Environment Resistant
材料可燃性等级-
特征Coupling Nut
屏蔽Shielded
D38999/26WJ29PA-LC数据表
D38999/26WJ29PA-LC Packaging
Insepction
D38999/26WJ29PA-LC FAQ
  • 1. How to order D38999/26WJ29PA-LC on Heisener?
  • 3. Are the D38999/26WJ29PA-LC price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of D38999/26WJ29PA-LC?
D38999/26WJ29PA-LC相关产品
ALS70H103QH350 ALS70H103QH350 KEMET, CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW, Radial, Can - Screw Terminals, Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS 查看
hot93AA66A-I/SN 93AA66A-I/SN Microchip Technology, IC EEPROM 4KBIT 2MHZ 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS 查看
ERJ-S1DF6191U ERJ-S1DF6191U Panasonic Electronic Components, RES SMD 6.19K OHM 1% 3/4W 2010, 2010 (5025 Metric), Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS 查看
KD421051A000G KD421051A000G Amphenol Anytek, TERM BLOCK PLUG 42POS STR 3.5MM, -, Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS 查看
HW1750010000G HW1750010000G Amphenol Anytek, TERM BLOCK PLUG 17POS STR 5.08MM, -, Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS 查看
MCX7-P-C-H-RA-CA3 MCX7-P-C-H-RA-CA3 Samtec Inc., CONN MCX JACK R/A 75 OHM SOLDER, -, Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS 查看
2058263-8 2058263-8 TE Connectivity AMP Connectors, CONN PLUG MALE 7POS SLDR RED, -, Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS 查看
D38999/26WJ29JC-LC D38999/26WJ29JC-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSG FMALE 29POS INLINE, -, Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS 查看
D38999/26WC4PNLC D38999/26WC4PNLC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSNG MALE 4POS INLINE, -, Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS 查看
VE-BNP-EW-F1 VE-BNP-EW-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W, Full Brick, Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS 查看
D38999/26WJ29PA-LC 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。