购买 D38999/26WD19BB | D38999/26WD19BB数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
D38999/26WD19BB
D38999/26WD19BB
D38999/26WD19BB
仅供参考
零件编号 D38999/26WD19BB
制造商 TE Connectivity Deutsch Connectors
描述 CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
数据表
D38999/26WD19BB 数据表
送货服务
D38999/26WD19BB参数
类别连接器,互连器件 - 圆形连接器 - 外壳
封装-
ECAD
系列Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
连接器类型Plug Housing
类型For Female Sockets
职位数19
外壳尺寸 - 插入15-19
外壳尺寸,MILD
联系方式Crimp
联系尺寸20
安装类型Free Hanging (In-Line)
安装功能-
紧固类型Threaded
方向B
外壳材料Aluminum Alloy
壳完成Chromate over Cadmium
外壳颜色Olive Drab
入侵保护Environment Resistant
材料可燃性等级-
特征Coupling Nut
屏蔽Shielded
D38999/26WD19BB数据表
D38999/26WD19BB Packaging
Insepction
D38999/26WD19BB FAQ
  • 1. How to order D38999/26WD19BB on Heisener?
  • 3. Are the D38999/26WD19BB price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of D38999/26WD19BB?
D38999/26WD19BB相关产品
50MXG3300MEFC20X35 50MXG3300MEFC20X35 Rubycon, CAP ALUM 3300UF 20% 50V SNAP, Radial, Can - Snap-In, Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS 查看
M3P100A-60 M3P100A-60 GeneSiC Semiconductor, DIODE STD REC 600V 100A 3PH, Module, Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS 查看
WHC560FE WHC560FE Ohmite, RES 560 OHM 2W 1% AXIAL, Axial, Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS 查看
Y14870R05000F0R Y14870R05000F0R Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES SMD 0.05 OHM 1% 1W 2512, 2512 (6432 Metric), Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS 查看
0395310513 0395310513 Molex, LLC, TERM BLOCK HDR 13POS VERT 5.08MM, -, Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS 查看
4958 4958 Pomona Electronics, CONN BNC TWIN RCPT STR 50 OHM, -, Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS 查看
SC01P-16S-8S SC01P-16S-8S Amphenol Industrial Operations, CONN RCPT 5POS INLINE SKT, -, Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS 查看