购买 D38999/26MJ61JC | D38999/26MJ61JC数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
D38999/26MJ61JC
D38999/26MJ61JC
D38999/26MJ61JC
仅供参考
零件编号 D38999/26MJ61JC
制造商 Souriau
描述 CONN PLUG 61POS STRAIGHT W/SCKT
送货服务
D38999/26MJ61JC参数
制造商Souriau
类别连接器,互连器件 - 圆形连接器
封装-
ECAD
系列Military, MIL-DTL-38999 Series III
连接器类型Plug, Female Sockets
职位数61
外壳尺寸 - 插入25-61
外壳尺寸,MILJ
紧固类型Threaded
方向C
入侵保护Environment Resistant
外壳材料,完成Composite, Nickel Plated
联系完成Gold
特征Shielded
电压额定值-
目前评级7.5A
D38999/26MJ61JC Packaging
Insepction
D38999/26MJ61JC FAQ
  • 1. How to order D38999/26MJ61JC on Heisener?
  • 3. Are the D38999/26MJ61JC price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of D38999/26MJ61JC?
D38999/26MJ61JC相关产品
A187N A187N Powerex Inc., DIODE GEN PURP 800V 150A DO205AA, DO-205AA, DO-8, Stud, Military, MIL-DTL-38999 Series III 查看