购买 D38999/26MG41PA-LC | D38999/26MG41PA-LC数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
D38999/26MG41PA-LC
D38999/26MG41PA-LC
D38999/26MG41PA-LC
仅供参考
制造商 TE Connectivity Deutsch Connectors
描述 CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE
数据表
D38999/26MG41PA-LC 数据表
送货服务
D38999/26MG41PA-LC参数
类别连接器,互连器件 - 圆形连接器 - 外壳
封装-
ECAD
系列Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT
连接器类型Plug Housing
类型For Male Pins
职位数41
外壳尺寸 - 插入21-41
外壳尺寸,MILG
联系方式Crimp
联系尺寸20
安装类型Free Hanging (In-Line)
安装功能-
紧固类型Threaded
方向A
外壳材料Composite
壳完成Electroless Nickel
外壳颜色Silver
入侵保护Environment Resistant
材料可燃性等级-
特征Coupling Nut
屏蔽Shielded
D38999/26MG41PA-LC数据表
D38999/26MG41PA-LC Packaging
Insepction
D38999/26MG41PA-LC FAQ
  • 1. How to order D38999/26MG41PA-LC on Heisener?
  • 3. Are the D38999/26MG41PA-LC price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of D38999/26MG41PA-LC?
D38999/26MG41PA-LC相关产品
SIT1602BC-71-33N-72.000000E SIT1602BC-71-33N-72.000000E SiTime, -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 3.3V, 7, -, Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT 查看
ST2600C26R0 ST2600C26R0 Vishay Semiconductor Diodes Division, SCR PHASE CONT 2600V 4800A R-PUK, R-PUK, Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT 查看
4430.1789 4430.1789 Schurter Inc., CIR BRKR THRM 20A 240VAC 60VDC, -, Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT 查看