购买 D38999/26JG11SB-LC | D38999/26JG11SB-LC数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
D38999/26JG11SB-LC
D38999/26JG11SB-LC
D38999/26JG11SB-LC
仅供参考
制造商 TE Connectivity Deutsch Connectors
描述 CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE
数据表
D38999/26JG11SB-LC 数据表
送货服务
D38999/26JG11SB-LC参数
类别连接器,互连器件 - 圆形连接器 - 外壳
封装-
ECAD
系列Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT
连接器类型Plug Housing
类型For Female Sockets
职位数11
外壳尺寸 - 插入21-11
外壳尺寸,MILG
联系方式Crimp
联系尺寸12
安装类型Free Hanging (In-Line)
安装功能-
紧固类型Threaded
方向B
外壳材料Composite
壳完成Chromate over Cadmium
外壳颜色Olive Drab
入侵保护Environment Resistant
材料可燃性等级-
特征Coupling Nut
屏蔽Shielded
D38999/26JG11SB-LC数据表
D38999/26JG11SB-LC Packaging
Insepction
D38999/26JG11SB-LC FAQ
  • 1. How to order D38999/26JG11SB-LC on Heisener?
  • 3. Are the D38999/26JG11SB-LC price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of D38999/26JG11SB-LC?
D38999/26JG11SB-LC相关产品
402F3601XIDR 402F3601XIDR CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 36.0000MHZ 18PF SMD, 4-SMD, No Lead, Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT 查看
hotMP2562DQ-LF-Z MP2562DQ-LF-Z Monolithic Power Systems Inc., IC REG BUCK ADJ 1A, 10-VFDFN Exposed Pad, Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT 查看
CRCW080568K1FKTA CRCW080568K1FKTA Vishay Dale, RES SMD 68.1K OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT 查看
430300-26-0 430300-26-0 Curtis Industries, CONN BARRIER STRP 26CIRC 0.438", -, Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT 查看
643879-1 643879-1 TE Connectivity AMP Connectors, CONN HEADER 10POS STR .100 TIN, -, Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT 查看
929834-07-28 929834-07-28 3M, CONN HEADER .100 SNGL STR 28POS, -, Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT 查看