购买 D38999/26FJ46PD-LC | D38999/26FJ46PD-LC数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
D38999/26FJ46PD-LC
D38999/26FJ46PD-LC
D38999/26FJ46PD-LC
仅供参考
制造商 Souriau
描述 CONN PLUG HSNG MALE 46POS INLINE
送货服务
D38999/26FJ46PD-LC参数
制造商Souriau
类别连接器,互连器件 - 圆形连接器 - 外壳
封装-
ECAD
系列MIL-DTL-38999 Series III
连接器类型Plug Housing
类型For Male Pins
职位数46 (44 + 2 Coax)
外壳尺寸 - 插入25-46
外壳尺寸,MILJ
联系方式Crimp
联系尺寸16 (4), 20 (40), 8 Coax (2)
安装类型Free Hanging (In-Line)
安装功能-
紧固类型Threaded
方向D
外壳材料Aluminum
壳完成Nickel
外壳颜色Silver
入侵保护IP67 - Dust Tight, Waterproof
材料可燃性等级-
特征Coupling Nut
屏蔽Shielded
D38999/26FJ46PD-LC Packaging
Insepction
D38999/26FJ46PD-LC FAQ
  • 1. How to order D38999/26FJ46PD-LC on Heisener?
  • 3. Are the D38999/26FJ46PD-LC price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of D38999/26FJ46PD-LC?
D38999/26FJ46PD-LC相关产品
SIT1602BC-81-18S-37.500000Y SIT1602BC-81-18S-37.500000Y SiTime, -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 1.8V, 3, -, MIL-DTL-38999 Series III 查看
DL4760A-TP DL4760A-TP Micro Commercial Co, DIODE ZENER 68V 1W MELF, DO-213AB, MELF, MIL-DTL-38999 Series III 查看
181 181 Adafruit Industries LLC, STANDARD LCD 16X2 + EXTRAS, -, MIL-DTL-38999 Series III 查看
RJS 2.5 RJS 2.5 Bel Fuse Inc., FUSE BRD MNT 2.5A 600VAC BEND, Radial Bend Cylinder, MIL-DTL-38999 Series III 查看