购买 D38999/26FH53JA | D38999/26FH53JA数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
D38999/26FH53JA
D38999/26FH53JA
D38999/26FH53JA
仅供参考
零件编号 D38999/26FH53JA
制造商 Amphenol Aerospace Operations
描述 CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP
数据表
D38999/26FH53JA 数据表
送货服务
D38999/26FH53JA参数
类别连接器,互连器件 - 圆形连接器
封装-
ECAD
系列Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV
连接器类型Plug, Female Sockets
职位数53
外壳尺寸 - 插入23-53
外壳尺寸,MILH
安装类型Free Hanging (In-Line)
终止Crimp
紧固类型Threaded
方向A
入侵保护Environment Resistant
外壳材料,完成Aluminum, Nickel Plated, Electroless
联系完成Gold
特征Shielded
电压额定值-
目前评级-
D38999/26FH53JA数据表
D38999/26FH53JA Packaging
Insepction
D38999/26FH53JA FAQ
  • 1. How to order D38999/26FH53JA on Heisener?
  • 3. Are the D38999/26FH53JA price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of D38999/26FH53JA?
D38999/26FH53JA相关产品
GRM1556R1H6R9CZ01D GRM1556R1H6R9CZ01D Murata, CAP CER 6.9PF 50V R2H 0402, 0402 (1005 Metric), Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
500R14N120JV4T 500R14N120JV4T Johanson Dielectrics Inc., CAP CER 12PF 50V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
7109SYWBE 7109SYWBE C&K, SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V, -, Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
MRS25000C1828FCT00 MRS25000C1828FCT00 Vishay BC Components, RES 1.82 OHM 0.6W 1% AXIAL, Axial, Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
M55342K06B150BRT5 M55342K06B150BRT5 Vishay Dale, RES SMD 150K OHM 0.1% 0.15W 0705, 0805 (2012 Metric), Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
956216-2020-AR-PR 956216-2020-AR-PR 3M, CONN SOCKET 16POS 2MM VERT SMD, -, Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
15210506601000 15210506601000 HARTING, HAR-FLEX PCR F 6.25MM 50P PL2 28, -, Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
850-10-016-20-001101 850-10-016-20-001101 Preci-Dip, CONN HDR 16POS 1.27MM T/H R/A, -, Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看