购买 D38999/24TJ43AN | D38999/24TJ43AN数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
D38999/24TJ43AN
D38999/24TJ43AN
D38999/24TJ43AN
仅供参考
零件编号 D38999/24TJ43AN
制造商 Amphenol Aerospace Operations
描述 CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT
数据表
D38999/24TJ43AN 数据表
送货服务
D38999/24TJ43AN参数
类别连接器,互连器件 - 圆形连接器 - 外壳
封装-
ECAD
系列Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV
连接器类型Receptacle Housing
类型For Male Pins
职位数43
外壳尺寸 - 插入25-43
外壳尺寸,MILJ
联系方式Crimp
安装类型Panel Mount
安装功能Bulkhead - Front Side Nut
紧固类型Threaded
方向N (Normal)
外壳材料Aluminum
壳完成Durmalon?
外壳颜色-
入侵保护Environment Resistant
材料可燃性等级-
特征-
屏蔽Shielded
D38999/24TJ43AN数据表
D38999/24TJ43AN Packaging
Insepction
D38999/24TJ43AN FAQ
  • 1. How to order D38999/24TJ43AN on Heisener?
  • 3. Are the D38999/24TJ43AN price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of D38999/24TJ43AN?
D38999/24TJ43AN相关产品
C907U809DZNDAAWL20 C907U809DZNDAAWL20 KEMET, CAP CER 8PF 440VAC C0G/NP0 RAD, Radial, Disc, Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
MPSA29_D26Z MPSA29_D26Z Fairchild/ON Semiconductor, TRANS NPN DARL 100V 0.8A TO-92, TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads), Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看