购买 D38999/24SH53HN | D38999/24SH53HN数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
D38999/24SH53HN
D38999/24SH53HN
D38999/24SH53HN
仅供参考
零件编号 D38999/24SH53HN
制造商 Amphenol Aerospace Operations
描述 CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP
数据表
D38999/24SH53HN 数据表
送货服务
D38999/24SH53HN参数
类别连接器,互连器件 - 圆形连接器
封装-
ECAD
系列Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV
连接器类型Receptacle, Male Pins
职位数53
外壳尺寸 - 插入23-53
外壳尺寸,MILH
安装类型Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
终止Crimp
紧固类型Threaded
方向N (Normal)
入侵保护-
外壳材料,完成Stainless Steel, Nickel Plated
联系完成Gold
特征Shielded
电压额定值-
目前评级-
D38999/24SH53HN数据表
D38999/24SH53HN Packaging
Insepction
D38999/24SH53HN FAQ
  • 1. How to order D38999/24SH53HN on Heisener?
  • 3. Are the D38999/24SH53HN price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of D38999/24SH53HN?
D38999/24SH53HN相关产品
ECQ-V1H684JLW ECQ-V1H684JLW Panasonic Electronic Components, CAP FILM 0.68UF 5% 50VDC RADIAL, Radial, Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
1808J5000222MDT 1808J5000222MDT Knowles Syfer, CAP CER 2200PF 500V X7R 1808, 1808 (4520 Metric), Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
TLHY6205 TLHY6205 Vishay Semiconductor Opto Division, LED YELLOW CLEAR 5MM ROUND T/H, Radial, Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
1.5KE24CA R0G 1.5KE24CA R0G TSC America Inc., DIODE, TVS, BIDIRECTIONAL, 1500W, DO-201AA, DO-27, Axial, Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
hotAQV217 AQV217 Panasonic Electric Works, RELAY OPTO AC/DC 200V 180MA 6DIP, 6-DIP (0.300", 7.62mm), Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看