购买 D38999/24MD18JN-LC | D38999/24MD18JN-LC数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
D38999/24MD18JN-LC
D38999/24MD18JN-LC
D38999/24MD18JN-LC
仅供参考
制造商 TE Connectivity Deutsch Connectors
描述 CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
数据表
D38999/24MD18JN-LC 数据表
送货服务
D38999/24MD18JN-LC参数
类别连接器,互连器件 - 圆形连接器 - 外壳
封装-
ECAD
系列Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT
连接器类型Receptacle Housing
类型For Female Sockets
职位数18
外壳尺寸 - 插入15-18
外壳尺寸,MILD
联系方式Crimp
联系尺寸20
安装类型Panel Mount
安装功能Bulkhead - Front Side Nut
紧固类型Threaded
方向N (Normal)
外壳材料Composite
壳完成Electroless Nickel
外壳颜色Silver
入侵保护Environment Resistant
材料可燃性等级-
特征-
屏蔽Shielded
D38999/24MD18JN-LC数据表
D38999/24MD18JN-LC Packaging
Insepction
D38999/24MD18JN-LC FAQ
  • 1. How to order D38999/24MD18JN-LC on Heisener?
  • 3. Are the D38999/24MD18JN-LC price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of D38999/24MD18JN-LC?
D38999/24MD18JN-LC相关产品
SG-310SCF 27.0000ML3 SG-310SCF 27.0000ML3 EPSON, OSC XO 27.000MHZ CMOS SMD, 4-SMD, No Lead, Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT 查看
B43501F2158M62 B43501F2158M62 EPCOS (TDK), CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP, Radial, Can - Snap-In - 3 Lead, Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT 查看
RNC50H5623BSRSL RNC50H5623BSRSL Vishay Dale, RES 562K OHM 1/10W .1% AXIAL, Axial, Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT 查看
RNC60H1371FSBSL RNC60H1371FSBSL Vishay Dale, RES 1.37K OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT 查看
RN60D95R3FRE6 RN60D95R3FRE6 Vishay Dale, RES 95.3 OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT 查看
1776244-4 1776244-4 TE Connectivity AMP Connectors, TERM BLOCK 4POS SIDE ENTRY 5MM, -, Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT 查看
0702871269 0702871269 Molex, LLC, CONN HEADER BKWY DL GOLD 52POS, -, Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT 查看
VE-B1M-IU-F2 VE-B1M-IU-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 10V 200W, Full Brick, Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT 查看
D38999/24MD18JN-LC 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。