购买 D38999/20WG11BB | D38999/20WG11BB数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
D38999/20WG11BB
D38999/20WG11BB
D38999/20WG11BB
仅供参考
零件编号 D38999/20WG11BB
制造商 TE Connectivity Deutsch Connectors
描述 CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT
数据表
D38999/20WG11BB 数据表
送货服务
D38999/20WG11BB参数
类别连接器,互连器件 - 圆形连接器 - 外壳
封装-
ECAD
系列Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
连接器类型Receptacle Housing
类型For Female Sockets
职位数11
外壳尺寸 - 插入21-11
外壳尺寸,MILG
联系方式Crimp
联系尺寸12
安装类型Panel Mount
安装功能Flange
紧固类型Threaded
方向B
外壳材料Aluminum Alloy
壳完成Chromate over Cadmium
外壳颜色Olive Drab
入侵保护Environment Resistant
材料可燃性等级-
特征-
屏蔽Shielded
D38999/20WG11BB数据表
D38999/20WG11BB Packaging
Insepction
D38999/20WG11BB FAQ
  • 1. How to order D38999/20WG11BB on Heisener?
  • 3. Are the D38999/20WG11BB price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of D38999/20WG11BB?
D38999/20WG11BB相关产品
1206YC334MAT2M 1206YC334MAT2M AVX Corporation, CAP CER 0.33UF 16V X7R 1206, 1206 (3216 Metric), Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS 查看
PTF654K0200CYR6 PTF654K0200CYR6 Vishay Dale, RES 4.02K OHM 1/4W 0.25% AXIAL, Axial, Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS 查看
766143184GPTR13 766143184GPTR13 CTS Resistor Products, RES ARRAY 7 RES 180K OHM 14SOIC, 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS 查看
DTS26W17-99PA DTS26W17-99PA TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG 23POS STRGHT W/PINS, -, Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS 查看
ACC20DKAH-S1243 ACC20DKAH-S1243 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100, -, Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS 查看
RBA18DTMN RBA18DTMN Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.125, -, Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS 查看
HCC12HEYN HCC12HEYN Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100, -, Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS 查看
VI-BNN-IU-B1 VI-BNN-IU-B1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 200W, Full Brick, Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS 查看
VI-2WK-IY VI-2WK-IY Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W, Full Brick, Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS 查看
D38999/20WG11BB 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。