购买 D38999/20JJ19JN-LC | D38999/20JJ19JN-LC数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
D38999/20JJ19JN-LC
D38999/20JJ19JN-LC
D38999/20JJ19JN-LC
仅供参考
制造商 TE Connectivity Deutsch Connectors
描述 CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
数据表
D38999/20JJ19JN-LC 数据表
送货服务
D38999/20JJ19JN-LC参数
类别连接器,互连器件 - 圆形连接器 - 外壳
封装-
ECAD
系列Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT
连接器类型Receptacle Housing
类型For Female Sockets
职位数19
外壳尺寸 - 插入25-19
外壳尺寸,MILJ
联系方式Crimp
联系尺寸12
安装类型Panel Mount
安装功能Flange
紧固类型Threaded
方向N (Normal)
外壳材料Composite
壳完成Chromate over Cadmium
外壳颜色Olive Drab
入侵保护Environment Resistant
材料可燃性等级-
特征-
屏蔽Shielded
D38999/20JJ19JN-LC数据表
D38999/20JJ19JN-LC Packaging
Insepction
D38999/20JJ19JN-LC FAQ
  • 1. How to order D38999/20JJ19JN-LC on Heisener?
  • 3. Are the D38999/20JJ19JN-LC price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of D38999/20JJ19JN-LC?
D38999/20JJ19JN-LC相关产品
AQ125A221JAJME500 AQ125A221JAJME500 AVX Corporation, CAP CER 220PF 50V 0606, 0606 (1616 Metric), Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT 查看
C1206C105M3RACAUTO C1206C105M3RACAUTO KEMET, CAP CER 1UF 25V X7R 1206, 1206 (3216 Metric), Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT 查看
hotTIP29C TIP29C STMicroelectronics, TRANS NPN 100V 1A TO-220, TO-220-3, Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT 查看