购买 D38999/20JE26SN | D38999/20JE26SN数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
D38999/20JE26SN
D38999/20JE26SN
D38999/20JE26SN
仅供参考
零件编号 D38999/20JE26SN
制造商 Amphenol Aerospace Operations
描述 CONN RCPT 26POS WALL MNT W/SCKT
数据表
D38999/20JE26SN 数据表
送货服务
D38999/20JE26SN参数
类别连接器,互连器件 - 圆形连接器
封装-
ECAD
系列Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV
连接器类型Receptacle, Female Sockets
职位数26
外壳尺寸 - 插入17-26
外壳尺寸,MILE
安装类型Panel Mount, Flange
终止Crimp
紧固类型Threaded
方向N (Normal)
入侵保护Environment Resistant
外壳材料,完成Composite, Olive Drab Cadmium Plated
联系完成Gold
特征Shielded
电压额定值-
目前评级-
D38999/20JE26SN数据表
D38999/20JE26SN Packaging
Insepction
D38999/20JE26SN FAQ
  • 1. How to order D38999/20JE26SN on Heisener?
  • 3. Are the D38999/20JE26SN price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of D38999/20JE26SN?
D38999/20JE26SN相关产品
GRM1885C1H222JA01D GRM1885C1H222JA01D Murata, CAP CER 2200PF 50V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
ESMH201VNN102MA30T ESMH201VNN102MA30T United Chemi-Con, CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP, Radial, Can - Snap-In, Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
RN55E8561BB14 RN55E8561BB14 Vishay Dale, RES 8.56K OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
RT0402CRD0712K7L RT0402CRD0712K7L Yageo, RES SMD 12.7K OHM 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
B82466G153M B82466G153M EPCOS (TDK), FIXED IND 15UH 270MA 1.52 OHM, Nonstandard, Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
802-10-020-62-001000 802-10-020-62-001000 Mill-Max Manufacturing Corp., CONN HEADER 20POS .100 L.143, -, Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
VE-J0Y-MX-F4 VE-J0Y-MX-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W, Half Brick, Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
VE-JWB-IZ-F3 VE-JWB-IZ-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 95V 25W, Half Brick, Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
D38999/20JE26SN 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。