购买 CY7C4041KV13-667FCXC | CY7C4041KV13-667FCXC数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
CY7C4041KV13-667FCXC
CY7C4041KV13-667FCXC
CY7C4041KV13-667FCXC
仅供参考
制造商 Infineon Technologies
描述 CY7C4041KV13-667FCXC
送货服务
CY7C4041KV13-667FCXC参数
制造商Infineon Technologies
系列-
记忆类型Volatile
内存格式SRAM
技术SRAM - Synchronous, QDR IV
内存大小72Mbit
内存接口Parallel
时钟频率667 MHz
写周期时间 - Word,Page-
访问时间-
电压 - 电源1.1V ~ 1.3V
工作温度0°C ~ 70°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱361-BBGA, FCBGA
供应商设备包361-FCBGA (21x21)
CY7C4041KV13-667FCXC Packaging
Insepction
CY7C4041KV13-667FCXC FAQ
  • 1. How to order CY7C4041KV13-667FCXC on Heisener?
  • 3. Are the CY7C4041KV13-667FCXC price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of CY7C4041KV13-667FCXC?
CY7C4041KV13-667FCXC 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。