购买 CY15V108QI-20LPXCT | CY15V108QI-20LPXCT数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
CY15V108QI-20LPXCT
CY15V108QI-20LPXCT
CY15V108QI-20LPXCT
仅供参考
制造商 Infineon Technologies
描述 IC FRAM 8MBIT SPI 20MHZ 8GQFN
送货服务
CY15V108QI-20LPXCT参数
制造商Infineon Technologies
类别集成电路(IC) - 存储器
封装-
ECAD
系列Excelon™-LP,F-RAM™
记忆类型Non-Volatile
内存格式FRAM
技术FRAM (Ferroelectric RAM)
内存大小8Mbit
内存接口SPI
时钟频率20 MHz
写周期时间 - Word,Page-
访问时间20 ns
电压 - 电源1.71V ~ 1.89V
工作温度0°C ~ 70°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱8-UQFN
供应商设备包8-GQFN (3.23x3.28)
CY15V108QI-20LPXCT Packaging
Insepction
CY15V108QI-20LPXCT FAQ
  • 1. How to order CY15V108QI-20LPXCT on Heisener?
  • 3. Are the CY15V108QI-20LPXCT price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of CY15V108QI-20LPXCT?
CY15V108QI-20LPXCT 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。