购买 CY15V104QSN-108LPXIT | CY15V104QSN-108LPXIT数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
CY15V104QSN-108LPXIT
CY15V104QSN-108LPXIT
CY15V104QSN-108LPXIT
仅供参考
制造商 Infineon Technologies
描述 IC FRAM 4MBIT SPI/QUAD 8GQFN
送货服务
CY15V104QSN-108LPXIT参数
ECAD
系列Excelon™-Ultra, F-RAM™
技术FRAM (Ferroelectric RAM)
内存大小4Mbit
内存接口SPI - Quad I/O
时钟频率108 MHz
写周期时间 - Word,Page-
访问时间-
电压 - 电源1.71V ~ 1.89V
工作温度-40°C ~ 85°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱8-UQFN
供应商设备包8-GQFN (3.23x3.28)
CY15V104QSN-108LPXIT Packaging
Insepction
CY15V104QSN-108LPXIT FAQ
  • 1. How to order CY15V104QSN-108LPXIT on Heisener?
  • 3. Are the CY15V104QSN-108LPXIT price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of CY15V104QSN-108LPXIT?
CY15V104QSN-108LPXIT 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。