购买 CY15V104QN50BFXITXUMA1 | CY15V104QN50BFXITXUMA1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
CY15V104QN50BFXITXUMA1
CY15V104QN50BFXITXUMA1
CY15V104QN50BFXITXUMA1
仅供参考
制造商 Infineon Technologies
描述 FRAM
送货服务
CY15V104QN50BFXITXUMA1参数
制造商Infineon Technologies
类别集成电路(IC) - 存储器
封装-
ECAD
系列-
记忆类型Non-Volatile
内存格式FRAM
技术FRAM (Ferroelectric RAM)
内存大小4Mbit
内存接口SPI
时钟频率50 MHz
写周期时间 - Word,Page-
访问时间8 ns
电压 - 电源1.71V ~ 1.89V
工作温度-40°C ~ 85°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱8-UFLGA
供应商设备包8-UFLGA (3.28x3.23)
CY15V104QN50BFXITXUMA1 Packaging
Insepction
CY15V104QN50BFXITXUMA1 FAQ
  • 1. How to order CY15V104QN50BFXITXUMA1 on Heisener?
  • 3. Are the CY15V104QN50BFXITXUMA1 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of CY15V104QN50BFXITXUMA1?
CY15V104QN50BFXITXUMA1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。