购买 CY15V102QN-50LHXI | CY15V102QN-50LHXI数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
CY15V102QN-50LHXI
CY15V102QN-50LHXI
CY15V102QN-50LHXI
仅供参考
零件编号 CY15V102QN-50LHXI
制造商 Infineon Technologies
描述 IC FRAM 2MBIT SPI 50MHZ 8DFN
送货服务
CY15V102QN-50LHXI参数
制造商Infineon Technologies
类别集成电路(IC) - 存储器
封装-
ECAD
系列Excelon™-LP,F-RAM™
记忆类型Non-Volatile
内存格式FRAM
技术FRAM (Ferroelectric RAM)
内存大小2Mbit
内存接口SPI
时钟频率50 MHz
写周期时间 - Word,Page-
访问时间8 ns
电压 - 电源1.71V ~ 1.89V
工作温度-40°C ~ 85°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱8-WDFN Exposed Pad
供应商设备包8-DFN (5x6)
CY15V102QN-50LHXI Packaging
Insepction
CY15V102QN-50LHXI FAQ
  • 1. How to order CY15V102QN-50LHXI on Heisener?
  • 3. Are the CY15V102QN-50LHXI price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of CY15V102QN-50LHXI?
CY15V102QN-50LHXI 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。