购买 CY15B201QN-50SXE | CY15B201QN-50SXE数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
CY15B201QN-50SXE
CY15B201QN-50SXE
CY15B201QN-50SXE
仅供参考
零件编号 CY15B201QN-50SXE
送货服务
CY15B201QN-50SXE参数
ECAD
系列Excelon™-LP,F-RAM™
技术FRAM (Ferroelectric RAM)
内存大小1Mbit
内存接口SPI
时钟频率50 MHz
写周期时间 - Word,Page-
访问时间8 ns
电压 - 电源1.8V ~ 3.6V
工作温度-40°C ~ 125°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
供应商设备包8-SOIC
CY15B201QN-50SXE Packaging
Insepction
CY15B201QN-50SXE FAQ
  • 1. How to order CY15B201QN-50SXE on Heisener?
  • 3. Are the CY15B201QN-50SXE price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of CY15B201QN-50SXE?
CY15B201QN-50SXE 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。