购买 CY15B108QN-40LPXIT | CY15B108QN-40LPXIT数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
CY15B108QN-40LPXIT
CY15B108QN-40LPXIT
CY15B108QN-40LPXIT
仅供参考
制造商 Infineon Technologies
描述 IC FRAM 8MBIT SPI 40MHZ 8GQFN
送货服务
CY15B108QN-40LPXIT参数
ECAD
系列Excelon™-LP,F-RAM™
技术FRAM (Ferroelectric RAM)
内存大小8Mbit
内存接口SPI
时钟频率40 MHz
写周期时间 - Word,Page-
访问时间9 ns
电压 - 电源1.8V ~ 3.6V
工作温度-40°C ~ 85°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱8-UQFN
供应商设备包8-GQFN (3.23x3.28)
CY15B108QN-40LPXIT Packaging
Insepction
CY15B108QN-40LPXIT FAQ
  • 1. How to order CY15B108QN-40LPXIT on Heisener?
  • 3. Are the CY15B108QN-40LPXIT price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of CY15B108QN-40LPXIT?
CY15B108QN-40LPXIT 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。